Новини

16-10-2018
Повідомлення про оприлюднення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА     У відповідності до ст.ст. 9, 13 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Дмитрівська сільська рада міста Горішні Плавні Полтавської області повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акту «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних  напоїв, вин столових суб’єктами господарювання...

Детальніше
16-10-2018
Дмитрівська громада вшанувала захисників України
Дмитрівська громада вшанувала захисників України

        В актовій залі Дмитрівської ЗОШ  відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.         Присутніх на заході привітала Дмитрівський сільський голова Антоніна Прядко, яка наголосила, що сьогоднішнє свято – свято справжніх чоловіків. Від територіальної громади, депутатського корпусу,...

Детальніше
11-10-2018
14 жовтня - День захисника України
14 жовтня - День захисника України

                                                                                                       ...

Детальніше
09-10-2018
Запрошуємо на роботу

                                                          ОГОЛОШЕННЯ         У магазин с. Кияшки  (вул. Богдана Хмельницького) терміново потрібний продавець.         Графік роботи позмінний: з 8.00 до 19.00 год.         За довідками звертатися за телефоном: 096-061-91-41 (Олександр).

Детальніше
09-10-2018
9 жовтня - День працівників пошти
9 жовтня - День працівників пошти

                                                                      Шановні працівники поштового зв'язку!            Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!            Ваша професія - не з легких, але так потрібна...

Детальніше
08-10-2018
ОГОЛОШЕННЯ

До уваги осіб, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Дмитрівської сільської ради міста Горішні Плавні Полтавської області     На виконання рішення виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради міста Горішні Плавні Полтавської області від 28.09.2018 року № 42 « Про перереєстрацію громадян щодо впорядкування квартирної черги при виконавчому комітеті Дмитрівської сільської...

Детальніше
05-10-2018
З Днем працівників освіти !
З Днем працівників освіти !

                                                                               Дорогі освітяни!           Вітаю вас з професійним святом...

Детальніше
02-10-2018
2 жовтня - Міжнародний день соціального педагога.
2 жовтня - Міжнародний день соціального педагога.

         Міжнародний день соціального педагога став відзначатися з 2 жовтня 2009-го року. Зараз професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Соціальні педагоги входять в викладацькі склади більшості навчально - виховних закладів. Проблемні діти і підлітки завжди викликали з боку освітньої системи підвищену увагу і особливі підходи....

Детальніше
02-10-2018
Відкритий лист
02-10-2018
УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!
   

Чорнобиль:гіркий спомин і вічний біль

 

                                               Чорнобиль: гіркий спомин і вічний біль

        Для України, для всіх, хто прямо чи побічно причетний до трагедії Чорнобиля та її наслідків, час ніби розділився на дві частини: до 26 квітня 1986 року і після нього. Цим частинам  в народі вже дано назву-«два кольори часу», що  стали символом   червоного і чорного кольорів в долі України та її народу.

            З нагоди 32 – річниці аварії на Чорнобильській АЕС  Дмитрівська територіальна громада вшанувала своїх земляків, які брали участь у ліквідації наслідків катастрофи. На урочистостях були присутні гості із Горішніх Плавнів, Солониці та Нової Галещини.

            Розпочався захід з етнографічно – краєзнавчого музею, де Дмитрівський сільський голова Антоніна Прядко та отець Сергій говорили про високі моральні цінності та згадали померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС, портрети яких, із запаленими лампадками, були виставлені перед рідними, друзями, знайомими.

            У шкільній актовій залі очільник громади Антоніна Прядко висловила вдячність героям Чорнобиля, які ціною власного життя і здоров’я захистили країну і світ від невидимого ворога. Вона побажала чорнобильцям, вдовам померлих  ліквідаторам аварії довгих  років гідного життя. Голова  громадської організації «Ветеранів та інвалідів м. Горішні Плавні «Союз Чорнобиль України» Світлана Пікарчук та колишній голова ГО Анатолій Луцій, Новогалещинський селищний голова Світлана Самсонова, голова Дмитрівського осередку ГО «Союз Чорнобиль» Галина Ткаченко  у своїх виступах зичили ліквідаторам аварії на ЧАЕС миру і злагоди, добробуту і міцного здоров’я. Дякували сільському голові Антоніні Прядко за її небайдужість до проблем цієї категорії мешканців територіальної громади. Світлана Самсонова вручила Антоніні Іванівні ікону Чудотворної Козельщинської Божої Матері, яка захищатиме громаду й додасть усім сил і натхнення.

            Під час урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув і помер,рятуючи наші життя від смертоносного атому. Поіменно згадали нині живих ліквідаторів аварії на атомній станції. Це:Іван Миколайович Артеменко, Сергій Анатолійович Воложенов, Василь Васильович Кіяшко, Микола Анатолійович Матнік, Валерій Миколайович Манько, Василь Михайлович Онищенко, Володимир Борисович Романюха, Андрій Васильович Руденко, Михайло Олексійович Стрижак, Володимир Іванович Сердюк, Валерій Андрійович Субач, Іван Іванович Сокуренко,  Олег Анатолійович Теплик,Галина Василівна Ткаченко,  Володимир Миколайович Удовицький, Анатолій Олександрович Ушаков, Юрій Дмитрович Чирва, Микола Михайлович Чернега, Володимир Григорович Шматко, Євген Віталійович Богодист, Микола Федорович Ткаченко.

            Упродовж заходу горіла свічка пам’яті, на екрані – тематичні заставки. Учасники художньої самодіяльності Дмитрівського і Кияшківського клубів, Новогалещинського  будинку культури підготували змістовні та емоційно зворушливі концертні номери.

            Завершилися урочистості спільним фотографуванням та поминальним обідом.

            Спонсорами заходу виступили Дмитрівська сільська рада (сільський голова Антоніна Прядко), народний депутат України Костянтин Жеваго, ТОВ «Єристівський ГЗК» (генеральний директор Микола Горошко), ТОВ «Біланівський ГЗК» (генеральний директор Юрій Химич), ПрАТ «Полтавський ГЗК» (голова правління Віктор Лотоус).

 

 

 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут