Новини

14-08-2018
Здійснено водний похід
Здійснено водний похід

      Згідно календарного плану роботи КЗ ЦФЗН «Спорт для всіх» Дмитрівської сільської ради, у середині липня дев’ять прихильників водного туризму здійснили семиденний похід річкою Псел. Очолював групу фахівець зі спортивно – масової роботи Андрій Рожков. Маршрут походу пролягав від села Говтва через Заможне, Манжелію, Ламане, Запсілля, Кияшки.  

Детальніше
13-08-2018
На життєвих перехрестях

      У житті кожної людини трапляються події, що приносять не тільки приємні миттєвості. Усі ми рано чи пізно стикаємся з тим, що втрачаєм  назавжди найдорожчих людей і перед нами постає питання гідних проводів в останню путь наших рідних і близьких. Мешканці Дмитрівської територіальної громади можуть розраховувати на допомогу...

Детальніше
13-08-2018
Шановний Іван Леонтійович Кузьменко!
10-08-2018
Зміни
09-08-2018
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
08-08-2018
Кругляк Владислав Янович
08-08-2018
Крамаренко Віталій Володимирович! З Днем народження!
07-08-2018
Палій Володимир Дмитрович святкує 55-річчя!
07-08-2018
Ювілей відзначає Пустовіт Наталія Володимирівна
06-08-2018
Екскурсія школярів
Екскурсія школярів

       Нещодавно делегація школярів із міста Горішні Плавні та села Дмитрівка відвідали 25 окрему повітрянодесантну Дніпропетровську бригаду. Цю екскурсію організував міський осередок ГО «Серця Кіборгів» з метою патріотичного виховання підростаючого покоління. Школярі ознайомилися з умовами проживання десантників, відвідали навчально – тренувальну базу,побували біля пам’ятних знаків на честь загиблих...

Детальніше
   

Чорнобиль:гіркий спомин і вічний біль

 

                                               Чорнобиль: гіркий спомин і вічний біль

        Для України, для всіх, хто прямо чи побічно причетний до трагедії Чорнобиля та її наслідків, час ніби розділився на дві частини: до 26 квітня 1986 року і після нього. Цим частинам  в народі вже дано назву-«два кольори часу», що  стали символом   червоного і чорного кольорів в долі України та її народу.

            З нагоди 32 – річниці аварії на Чорнобильській АЕС  Дмитрівська територіальна громада вшанувала своїх земляків, які брали участь у ліквідації наслідків катастрофи. На урочистостях були присутні гості із Горішніх Плавнів, Солониці та Нової Галещини.

            Розпочався захід з етнографічно – краєзнавчого музею, де Дмитрівський сільський голова Антоніна Прядко та отець Сергій говорили про високі моральні цінності та згадали померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС, портрети яких, із запаленими лампадками, були виставлені перед рідними, друзями, знайомими.

            У шкільній актовій залі очільник громади Антоніна Прядко висловила вдячність героям Чорнобиля, які ціною власного життя і здоров’я захистили країну і світ від невидимого ворога. Вона побажала чорнобильцям, вдовам померлих  ліквідаторам аварії довгих  років гідного життя. Голова  громадської організації «Ветеранів та інвалідів м. Горішні Плавні «Союз Чорнобиль України» Світлана Пікарчук та колишній голова ГО Анатолій Луцій, Новогалещинський селищний голова Світлана Самсонова, голова Дмитрівського осередку ГО «Союз Чорнобиль» Галина Ткаченко  у своїх виступах зичили ліквідаторам аварії на ЧАЕС миру і злагоди, добробуту і міцного здоров’я. Дякували сільському голові Антоніні Прядко за її небайдужість до проблем цієї категорії мешканців територіальної громади. Світлана Самсонова вручила Антоніні Іванівні ікону Чудотворної Козельщинської Божої Матері, яка захищатиме громаду й додасть усім сил і натхнення.

            Під час урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув і помер,рятуючи наші життя від смертоносного атому. Поіменно згадали нині живих ліквідаторів аварії на атомній станції. Це:Іван Миколайович Артеменко, Сергій Анатолійович Воложенов, Василь Васильович Кіяшко, Микола Анатолійович Матнік, Валерій Миколайович Манько, Василь Михайлович Онищенко, Володимир Борисович Романюха, Андрій Васильович Руденко, Михайло Олексійович Стрижак, Володимир Іванович Сердюк, Валерій Андрійович Субач, Іван Іванович Сокуренко,  Олег Анатолійович Теплик,Галина Василівна Ткаченко,  Володимир Миколайович Удовицький, Анатолій Олександрович Ушаков, Юрій Дмитрович Чирва, Микола Михайлович Чернега, Володимир Григорович Шматко, Євген Віталійович Богодист, Микола Федорович Ткаченко.

            Упродовж заходу горіла свічка пам’яті, на екрані – тематичні заставки. Учасники художньої самодіяльності Дмитрівського і Кияшківського клубів, Новогалещинського  будинку культури підготували змістовні та емоційно зворушливі концертні номери.

            Завершилися урочистості спільним фотографуванням та поминальним обідом.

            Спонсорами заходу виступили Дмитрівська сільська рада (сільський голова Антоніна Прядко), народний депутат України Костянтин Жеваго, ТОВ «Єристівський ГЗК» (генеральний директор Микола Горошко), ТОВ «Біланівський ГЗК» (генеральний директор Юрій Химич), ПрАТ «Полтавський ГЗК» (голова правління Віктор Лотоус).

 

 

 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут